Кентинг Мира Бела

Кентинг Мира Бела налази се у Хенгцхун Старом граду, 200 метара од Хенгцхун Олд Твон Соутх Гате и 8 км од Кентинг Форест Рецреатион Ареа. Свака соба има флат-сцреен ТВ. За вашу удобност, наћи ћете папуче и Душ. Кентинг Мира Бела феатурес фрее Ви-Фи. Ви ћете наћи собну услугу на имовину. Хенгцхун Стари Град Западна капија је 400 метара од Кентинг Мира Белла, док Хенгцхун Стари град Еаст Гате је 700 метара од имовине.